O Firmie

Zapoznaj się z informacjami na temat naszej firmy!

Witaj na stronie domy szkieletowe z drewna!

Firma GÓRDOM to firma z tradycjami. Jako producent domów z drewna od  kilkudziesięciu lat  budujemy je dla naszych Klientów na terenie całej Polski.

Oferujemy Państwu ekologiczne domy drewniane, całoroczne, letniskowe i różnego typu altany ogrodowe oraz obiekty handlowe: kioski, zajazdy, bary i karczmy. Polecamy Państwu technologię budownictwa drewnianego przyjazną dla zdrowia i samopoczucia. Domy mogą być budowane według naszych projektów lub dostarczonych przez klienta. Państwo sami mogą decydować o wyglądzie i rozmieszczeniu pomieszczeń. Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę, która wybuduje każdy dom.

Zajmujemy się budową na indywidualne zamówienie, czyli dokładnie według Państwa projektu. Proponujemy do wyboru kilkanaście projektów domów całorocznych oraz letniskowych, które możemy dopasować do Państwa potrzeb.

Pragniemy, aby wieloletnia tradycja i dobra jakość wyrobów dawała radość i bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni, że oferowane przez nas domy drewniane z bali, domy letniskowe, altany cieszą się zaufaniem naszych klientów i służą im przez długie lata. Satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze dlatego nasze domy budowane są według sprawdzonych technologii i projektów renomowanych biur architektonicznych. Wszystkie projekty domów drewnianych posiadają wymagane atesty i opinie na zgodność z obowiązującymi polskimi normami.
Domy z drewna są naszą pasją, projektowanie i budowanie ich sprawia nam wiele satysfakcji i radości.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje

Józef Sułocha